Про нас

 
 
 
Видавництво «Школярик»Видавництво «Школярик» Видавництво «Школярик»
 

Видавництво «Школярик»

Нацiональний виробник, лiдер на ринку зошитної продукції України
1997 рiк — 
заснування компанiї
2001 рiк — 
створення виробничої бази
2008 рiк — 
система управління якістю продукції сертифікована за стандартом ISO 9001

Видавництво «Школярик» здійснює гуртові продажі зошитів, блокнотів, альбомів, нотних зошитів.

Компанiєю досягнуто значних успiхiв у розвитку та виробництвi високоякiсної продукцiї, здобуто значний досвiд роботи на ринку України та у ближньому зарубiжжi.

Продукцiя видавництва «Школярик» користується величезним попитом як на внутрішньому ринку так i за кордоном. Компанія експортує свою продукцію в декiлька країн Євросоюзу та СНД, що закріплює позиціонування компанії, як сильного національного виробника.

Уся продукцiя видавництва «Школярик» — повноколiрна, виготовлена з високоякiсних сортiв паперу та картону. Нашi постачальники — компанiї з Польщi, Нiмеччини, Фiнляндiї, Францiї, Росiї, Китаю.

Велику увагу «Школярик» придiляє дизайну, розвиваючи власну дизайн-студiю та задаючи стиль на ринку.

«Школярик» у своїй стратегiї обрав орієнтацію на системну якiсть продукцiї, креативний емоцiйний дизайн та технологічні інновації.
 

  • Cистемна якiсть продукції означає, що протягом всього часу iснування ТМ якiсть матеріалів для виготовлення продукції повинна бути незмiнною або змінюватись в кращу сторону
  • Креативний емоцiйний дизайн означає, що зовнішнє оформлення виробу повинно спричинити поштовх до покупки
  • Технологічні інновації — в асортиментному рядi виробів велика частка складають вироби з використанням спеціальних полiграфiчних технологій та матеріалів

Завдяки такому пiдходу продукція є успiшною як на внутрішньому, так i на зовнішньому ринках.

Якiсть продукцiї

Високi вимоги до полiграфiчної пiдготовки та професiоналiзм колективу дають змогу виготовити дiйсно якiсну продукцiю, яка вiдповiдає сучасним вимогам ринку.

Продукція компанії — це високоякісні зошити. «Школярик» питанням якості виробів завжди надавав важливе значення, і впровадження Системи управління якістю ISO 9001 стало черговим та необхідним кроком в діяльності компанії.

Система забезпечує контроль якостi та стабiльнiсть поставок продукцiї протягом всього часу спiвпрацi з клiєнтом. Цiнова модель та логiстика готової продукцiї оптимально формуються пiд потреби клiєнта.

ISO 9001

Нагороди

Торгова марка «Школярик» удостоєна звання «Золота Торгова Марка».

«Золота Торгова Марка»

Компанiя «Школярик» неодноразово отримувала оцінку «Вiдмiнно» від Науково-дослiдного Центру Незалежних Експертиз «Тест».