Виробництво

Виготовлення зошитів шкільних, загальних, альбомів для малювання, блокнотів, зошитів для нот та зошитів спеціального призначення у видавництві «Школярик» здійснюється на високопродуктивних німецьких лiнiях:
• Bielomatik P15-90/220 та Bielomatik P15-90/236 — виготовлення зошитів з кріпленням на скобі; 
• Kugler-Womako — виготовлення зошитів, альбомів/зошитів для малювання із кріпленням на спіралі та з можливістю пробиття отворів в аркушах під сегрегатор та опцією скруглення кутиків зошитів;
• Alpha S (E.C.H.Will) — виготовлення внутрішнього блоку зошитів з можливістю мікроперфорації аркушів.

На підприємстві також встановлено ряд обладнання для виробництва зошитної продукції спеціального призначення:
• машина Renz 500 (Німеччина) — для виготовлення зошитів з кріпленням на пружині; 
• Hercules (Італія) — для виробництва зошитів зі скругленими кутиками. 
 

Пакування зошитної продукцiї в термозбіжну плівку здійснюється на автоматичних пакувальних лініях Ulma та Hugo Beck. Продукція пакується в брендовану гофротару та складується на європалетах. 

Складські приміщення площею понад 3 000 м² обладнані сучасними стелажними системами та складською технікою, що дозволяє оперативно відвантажувати готову продукцію клієнту. Склад має зручну рампу для під’їзду автотранспорту. 

Успішний досвід роботи на ринку дозволив видавництву «Школярик» добитися найвищого рівня сервісу. Наші клієнти впевнені, що їх замовлення буде підготовлено та відвантажено в найкоротший термін і в повному об’ємі. На складі завжди в наявності необхідний асортимент продукції. 

У виготовленні зошитів застосовуються високоякісні матеріали. Продукція відповідає вимогам ISO 9001, сертифікована та рекомендована Міністерством освіти і науки України. 


 


 

Видавництво «Школярик»: виробництво Видавництво «Школярик»: виробництво Видавництво «Школярик»: виробництво Видавництво «Школярик»: виробництво Видавництво «Школярик»: виробництво Видавництво «Школярик»: виробництво Видавництво «Школярик»: виробництво Видавництво «Школярик»: виробництво